Κανονικά θα λειτουργήσουν αύριο Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου 2023 τα Σχολεία Α/Θμιας και Β/Θμιας Εκπαίδευσης. Μέχρι τις 9 π.μ. η προσέλευση των μαθητών.
από Απόστολος Ράλλης
Κανονικά θα λειτουργήσουν αύριο Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου 2023 τα Σχολεία Α/Θμιας και Β/Θμιας Εκπαίδευσης. Μέχρι τις 9 π.μ. η προσέλευση των μαθητών.
Ο Δήμος Πετρούπολης ενημερώνει ότι αύριο Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου 2023, θα λειτουργήσουν κανονικά όλα τα Δημόσια και Ιδιωτικά Σχολεία της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με την προσέλευση των μαθητών να γίνεται μέχρι τις 9 π.μ..
Επισημαίνεται ότι η Διεύθυνση Παιδείας του Δήμου Πετρούπολης έχει ενημερώσει με επιστολή τους διευθυντές των σχολείων προκείμενου να μεριμνήσουν για την έγκαιρη θέρμανση των σχολικών αιθουσών.
Οι Βρεφονηπιακοί & Παιδικοί Σταθμοί του Δήμου θα λειτουργήσουν κανονικά.
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει τη λειτουργικότητά της και προκειμένου να μετρήσει την επισκεψιμότητα, τη χρήση και την απόδοσή της, καθώς και για να σας παρέχει λειτουργίες δικτυακών πλατφορμών, όπως μέσων κοινωνικής δικτύωσης. Πατώντας «ΔΕΧΟΜΑΙ» δίνετε τη συγκατάθεσή σας για τη χρήση των cookies. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις προτιμήσεις των cookies κάνοντας κλικ στο πεδίο "ΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΟΥ". Μπορείτε να άρετε τη συγκατάθεσή σας για το μέλλον οποτεδήποτε μέσω των Ρυθμίσεων Απορρήτου (Κέντρο Απορρήτου). Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε δείτε την Πολιτική Cookies και την Πολιτική Απορρήτου.
Όταν επισκέπτεστε οποιονδήποτε ιστότοπο, ενδέχεται να αποθηκεύει ή να ανακτά πληροφορίες στο πρόγραμμα περιήγησής σας, κυρίως με τη μορφή cookie. Ελέγξτε τις προσωπικές σας Υπηρεσίες Cookie εδώ.