![Γιορτινή Συναυλία με τα μουσικά σύνολα του Ωδείου. Γιορτινή Συναυλία με τα μουσικά σύνολα του Ωδείου.](https://petroupoli.gov.gr/wp-content/uploads/2019/12/christmas-concert-1.jpg)
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 & ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
* Την Παρασκευή 27 Δεκεμβρίου ο Πολιτιστικός Σύλλογος “ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ”, θα παρουσιάσει μικρασιάτικους χορούς και τραγούδια στον κλειστό, θερμαινόμενο, ειδικά διαμορφωμένο χώρο, στην πλατεία ΗΡΩ, στις 20.00.
* Το Σάββατο 28 Δεκεμβρίου η συναυλία από το συγκρότημα “DREAM TEAM II”, θα γίνει στον κλειστό, θερμαινόμενο, ειδικά διαμορφωμένο χώρο, στην πλατεία ΗΡΩ, στις 18.30.