![ΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΞΗΣΗΣ ΤΗΣ ΕΙΣΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΔΗΜΩΝ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΔΣΝΑ Δήμος Πετρούπολης](https://petroupoli.gov.gr/wp-content/uploads/2016/10/dhmoshmo-2.jpg)
Την Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 11:30 στο Πνευματικό Κέντρο (Μπουμπουλίνας και Αθ. Διάκου ) στο πλαίσιο των συνοδευτικών μέτρων του Ε.Π. «Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής ΤΕΒΑ/FEAD» θα πραγματοποιηθεί θεατρική παιδική παράσταση για τα παιδιά των ωφελουμένων του προγράμματος, με τίτλο << Καλικαντζαροζαβολιές >>.
Οι ηλικίες των παιδιών είναι 6-10 ετών και οι ωφελούμενοι θα ενημερωθούν με μηνύματα SMS.
Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με την Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Πετρούπολης στο τηλέφωνο 2105064076 .