![Παραδοσιακοί χοροί ΑΣΔΑ 2015 Παραδοσιακοί χοροί ΑΣΔΑ 2015](https://petroupoli.gov.gr/wp-content/uploads/2015/08/2015-asda01_th-1.jpg)
Το τμήμα Παραδοσιακών Χορών συμμετείχε στις Πολιτιστικές Εκδηλώσεις που διοργάνωσε ο ΑΣΔΑ το φετινό καλοκαίρι, χορεύοντας και αποσπώντας εξαιρετικά σχόλια, στο πάρκο του Περιστερίου την Πέμπτη 25 Ιουνίου 2015.
Όταν επισκέπτεστε οποιονδήποτε ιστότοπο, ενδέχεται να αποθηκεύει ή να ανακτά πληροφορίες στο πρόγραμμα περιήγησής σας, κυρίως με τη μορφή cookie. Ελέγξτε τις προσωπικές σας Υπηρεσίες Cookie εδώ.