Tακτικά και αναπληρωματικά μέλη της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής για το χρονικό διάστημα από 01.09.2019 έως 06.11.2021.

Tακτικά μέλη:

1. Παχίδου Χρυσάνθη
2. Χριστόπουλος Φώτιος
3. Ραγκούσης Εμμανουήλ
4. Χρυσικός Στυλιανός
5. Γεωργακά Γεωργία
6. Κυριάκος Χρήστος

Aναπληρωματικά μέλη:

1. Φιλίππου Βασίλειος
2. Αρζόγλου Κων/νος
3. Μαλαθρίτης Νικόλαος
4. Βαμβακάς Γεώργιος
5. Ταλιούρας Νικόλαος
6. Αγγελοπούλου Σταυρούλα

 


Tακτικά και αναπληρωματικά μέλη της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής για το χρονικό διάστημα από 5.3.2017 μέχρι 31.8.2019.

Tακτικά μέλη:

1)    Απολλωνάτος Ελευθέριος
2)    Κανέλλη Ζαχαρούλα
3)    Ζορμπά Ανθή
4)    Λιάπης Κων/νος
5)    Ραγκούσης Εμμανουήλ
6)    Ζαχαράκης Κων/νος
7)    Κυριάκος Χρήστος
8)    Κάκαλης Παναγιώτης

Aναπληρωματικά μέλη:

1)    Κοτσαμπάς Θεοφάνης
2)    Χαρακίδα Ιωάννα
3)    Λαμπράκη Αφροδίτη
4)    Σουξές Γεώργιος
5)    Αγγελοπούλου Σταυρούλα